Farming Simulator 2013

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (2 oy, ortalama: 4,00 üzerinden 5)
Loading...

Farming Simulator 2013 oyununda kendinize yer edinmek istiyorsanız kesinlikle dayanmalısınız. Ayrıca oyun sadece tarla ekme biçme tarımsal bir oyun değil.!

Versiyonu: PC
Lisansi: Bedava
Yapimcisi: Giants Software


Giants Software yapımcısının oyun severler için hazırlayıp sunmuş olduğu Farming Simulator 2013 oyununu, Sitemizdeki "oyunu indir" bağlantısından güvenilir bir şekilde legal olarak PC cihazınıza kolaylıkla indirebilirsiniz.

Farming Simulator 2013

Farming Simulator 2013

Oyunun adını okuyanlar zaten içeriği hemen anlıyordur. Farming Simulator 2013 oyunu tarım simülatörü ve bu konuda bir şeyler yaparak başarılı bir çiftçi olmaya çalışıyoruz. Tarlada bir şeyler ekip biçmek çok kolay gibi görünüyor ancak oyun hemen başarıya ulaşmanızı istemiyor.

Bu nedenle farklı zorluklar ile karşı karşıya kalıyorsunuz. Bazen sıkıcı olsa da bu duruma alışmak gerekiyor. Oyunun dinamiklerine alışmak ve Farming Simulator 2013 oyununda kendinize yer edinmek istiyorsanız kesinlikle dayanmalısınız. Ayrıca oyun sadece tarla ekme biçme tarımsal bir oyun değil.

Farming Simulator 2013 oyunu

Farming Simulator 2013 oyunu

Farming Simulator 2013 game

Farming Simulator 2013 game

3 farklı hayvanda var ve işin içine birazda hayvancılık giriyor. İnek, koyun ve tavuk da bu oyunun bir parçası olmuş durumda. İstediğiniz şekilde seracılık yapıyorsunuz ve fazla seraya sahip olmak istiyorsanız fazla emek vermelisiniz.

Ayrıca oyunda çok farklı araçların olduğunu söylemek lazım oyun sizden epeyce bir zaman ayırmanızı istiyor.

Farming Simulator 2013 Sistem Gereksinimleri

  • Microsoft Windows XP, Windows Vista ve Windows 7.
  • 2.0 GHz Intel or equivalent AMD Processor.
  • Nvidia GeForce 7600 Serisi, ATI Radeon X1600 ekran kartı ve daha iyileri (en az 256 MB VRAM)
  • 1 GB RAM.
  • Ses Kartı
  • 1 GB Hard Disk alanı istemektedir.
  • DVD-ROM Sürücü

Ayrıyetten; Farming Simulator 2013 PC alternatifi olan diğer deneyebileceğiniz oyunlara aşağıdaki benzeyen oyunlardan göz atmanızı mutlaka öneriyoruz.

Degerli ziyaretcimiz, Oyun hakkinda yorum yapin. Gorusleriniz bizim icin onemlidir!