Spintires

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 oy, ortalama: 4,00 üzerinden 5)
Loading...

pintires oyunu kesinlikle ilk tercih olabilir. Oyunu anlatmadan önce zorluklara karşı mücadele etmek istemeyenlerin bu oyundan uzak durması gerektiğini söylemekte yarar var.!

Lisansi: BEDAVA
Yapimcisi: Oovee Game Studios


Spintires

Spintires

Farklı bir oyun arayanlar ancak oyundan beklentisi çok yüksek olmayacak kişiler için Spintires oyunu kesinlikle ilk tercih olabilir. Oyunu anlatmadan önce zorluklara karşı mücadele etmek istemeyenlerin bu oyundan uzak durması gerektiğini söylemekte yarar var. Oyun tam anlamıyla bizleri içine çekiyor.

Spintires’in neden bu kadar insan tarafından ilgi çektiğini de konuşmak gerekiyor. Çıktıktan kısa süre sonra 100 bin satın alma ile rekor kırdı. Araç ile garajdan çıktınız ve 3. Saniye de bir çamura saplanıyorsunuz. Evet, yanlış duymadınız üç saniye içinde başınız belaya girdi.

Spintires oyunu

Spintires oyunu

Spintires game

Spintires game

Bazı durumlarda 4×4 modu açılsa da işe yaramıyor ve can sıkmaya devam ediyor. Eğer pes ederseniz oyuna yeniden başlayın. Bu da tekrar garajdan çıkın demek olacak. Oyun yapımcıları ciddi ciddi oturup oyuncuların sinirini ve sabrını nasıl zorlarız diye düşünmüşler ve Spintires oyunu ortaya çıkmış.

Türkçe dil desteği ile de hizmet verdiğini söylemekte yarar var. Türkçe dil paketi ile oyundan daha fazla keyif almak mümkün olacak.

SPINTIRES Minimum Sistem Gereksinimleri

  • İşletim Sistemi: Windows XP / 7 / 8 / 10.
  • İşlemci: Intel Pentium Dual Core 2.0GHz veya üzeri.
  • RAM: 2 GB.
  • Ekran kartı: NVIDIA GeForce 9600 GT veya üzeri.
  • Gerekli Boş Hard disk Alanı: 1 GB.
  • Direct X: 9.

Degerli ziyaretcimiz, Oyun hakkinda yorum yapin. Gorusleriniz bizim icin onemlidir!