Mafia 3 III

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 oy, ortalama: 4,00 üzerinden 5)
Loading...

Mafia 3 7 Ekim 2016 'da oyun severlerle buluştu. Oyunun ilk açılışta verilen intronun oyuncuları gaza getirdiğini ve mükemmel bir giriş yaptığını söyleyebiliriz.!

Versiyonu: PC
Lisansi: Bedava
Yapimcisi: Hangar 13


MAFİA III

MAFİA III

Sevenleri tarafından ilk iki serinin ardından uzun süre yenisi çıkarmayan 2K games şirketi , heyecanla beklenen ve sistem özellikleri açısından kullanıcılarını sevindiren Mafia 3 7 Ekim 2016 ‘da oyun severlerle buluştu. Oyunun ilk açılışta verilen intronun oyuncuları gaza getirdiğini ve mükemmel bir giriş yaptığını söyleyebiliriz.

Belkide bu oyunun en beğenilen tarafı giriş kısmı olabilir. Şirketin müziklere verdiği önemi oyunu oynadıkça daha da anlıyoruz. Ancak eleştirmek gerekirse görevlerin sıkıcı olduğu, çarpışma fiziklerinin yetersiz kaldığı konuları da göz önünde bulundurmak gerek. Tabi ki Mafia 3 bekleyenleri için bunların ne derece önemli olduğunu tahmin etmek zor.  Çünkü bu oyunun gerçek anlamda bir taraftar kitlesi olduğu bilinmektedir.

MAFİA III oyunu

MAFİA III oyunu

MAFİA III game

MAFİA III game

İsmi kadar iddialı olan Mafia 3, sevenlerinden sistem gereksinimleri olarak orta donanımlı bir bilgisayardan çokta fazlasını beklemiyor. Oyuncuların bu oyunu oynamak için çok uç özellikli bilgisayarlara ihtiyacı yok, bu da oyunun oynanması için bir tercih sebebi olabilir. Satışa çıktığı fiyat ise 162 lira olarak belirlendi. Ara ara indirime giren oyunu uygun fiyata satın almak için kampanyaları takip etmekte fayda var.

Degerli ziyaretcimiz, Oyun hakkinda yorum yapin. Gorusleriniz bizim icin onemlidir!