Farming Simulator 2015

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 oy, ortalama: 4,00 üzerinden 5)
Loading...

Grafiklerin genel olarak iyi olduğunu ve üst düzeye yakın olduğunu da söylemekte yarar var. Bu nedenle oyun bizden geçer not aldı.!

Versiyonu: PC
Lisansi: Bedava
Yapimcisi: Giants


Farming Simulator 2015

Farming Simulator 2015

Bağ bahçe işleri ile uğraşmak mı istiyorsun. O halde Farming Simulator 2015 sana aradıklarını vermeye hazırlanıyor. Oyuna başladıktan sonra bu kadar çok şey ile ben nasıl uğraşacağım hissi de gelecek. O yüzden oldukça geniş kapsamlı bir oyun ile karşı karşıyasınız.

Oyun ile alakalı kısaca detaylar verelim. Tüm bağ bahçe hatta hayvancılık işleri bile sizin gözetiminizde olacak. Bu nedenle gevşemek yok ve çalışmaya devam edin. Tarla ile uğraşmak bir süre sonra bağımlılık yapıyor ve oyunu oynamadığınız zamanlarda tarlam ne durumda diye düşünüyorsunuz.

Farming Simulator 2015 oyunu

Farming Simulator 2015 oyunu

Farming Simulator 2015 game

Farming Simulator 2015 game

Bir süre sonra zaten kendinizi oyunun içerisinde buluyor ve oynamaya başlıyorsunuz. Grafiklerin genel olarak iyi olduğunu ve üst düzeye yakın olduğunu da söylemekte yarar var. Bu nedenle oyun bizden geçer not aldı. Artı yönlerin başında ise Avrupa sunucuları ile ortak oynama yani online oyun keyfini yaşamak geliyor.

Kötü yanları da anlatalım. Bu tarz işlere yabancı olanlar için ilk etapta verilen eğitimin az olduğunu söylemekte yarar var. Tarlanın içi dinamikleri çok kuvvetli değil.

Farming Simulator 2015 Sistem Gereksinimleri Neler?

  • İşlemci: 2.0 GHz Intel veya AMD-Processor işlemci.
  • RAM: 2 GB.
  • Ekran kartı: (512 MB) ATI RADEON HD 2600 veya NVIDIA GEFORCE 8600.
  • Gerekli Boş Hard disk Alanı: 3 GB.
  • Direct X: 9.

Degerli ziyaretcimiz, Oyun hakkinda yorum yapin. Gorusleriniz bizim icin onemlidir!