Apex Legends

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 oy, ortalama: 5,00 üzerinden 5)
Loading...

Apex Legends oyununa henüz başlar başlamaz çok kısa bir sürede karakterinizi seçiyorsunuz ve bir anda kendinize uçaktan savaş alanına atlamışken görüyorsunuz.!

Versiyonu: PC
Lisansi: Bedava
Yapimcisi: Respawn Entertainment


Apex Legends

Apex Legends

Dünyanın belki de en meşhur silahlı (first person shot) oyunlarından birinin yazılımcıları olan iki arkadaşın kurduğu “Respawn Entertainmant” isimli firma tarafından piyasaya sürülmüştür. Apex Legends oyununda farklı özelliklere ve görünüşe sahip 8 karakter bulunmaktadır.

Apex Legends oyununa henüz başlar başlamaz çok kısa bir sürede karakterinizi seçiyorsunuz ve bir anda kendinize uçaktan savaş alanına atlamışken görüyorsunuz. Arkadaşlarınızla oyunda buluşup takım olarak hareket edebileceğiniz gibi, oyuna online olarak bağlanarak oyundaki diğer karakterlerle birlikte de oynayabiliyorsunuz.

Apex Legends oyunu

Apex Legends oyunu

 

Apex Legends game

Apex Legends game

Uçaktan atladıktan sonra inilen alan içerisinde kendinize ait teçhizatla ilerliyor, öldürdüğünüz karakterlerin teçhizat, silah ve cephanesi gibi malzemeleri toplayarak oyuna devam edebiliyorsunuz. Henüz piyasaya sürüldüğünün ilk günü 1 milyon oyuncu barajını geçerek muhteşem bir başlangıç yapan oyun, çok uzun süre bir rekor kırmış durumda.

Apex Legends oyunu, görsel özellikleri, hissedilen zorluk derecesi, seçenekleri ve gerçekçi ve etkileyicidir. Her geçen gün yenilenen oyunda, her geçen gün online ve anlık online oyuncu sayıları artmaktadır. Tamamen ücretsiz oyunun içerisinde oyunu ve karakteri geliştirebilecek bir takım özellikler ayrıca satılmaktadır.

Degerli ziyaretcimiz, Oyun hakkinda yorum yapin. Gorusleriniz bizim icin onemlidir!