Euro Truck Simulator 2

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 oy, ortalama: 4,00 üzerinden 5)
Loading...

Euro Truck Simulator 2 oyununun başında kısmen düşük özelliklere sahip bir tır sahibi olarak oyuna başlayarak piyasadan aldığınız işleri hedef noktalara teslim ettiğimizde taşıdığımız ürün ve mesafeye göre değişen miktarlarda paralar kazanıyoruz.!

Versiyonu: PC
Lisansi: Bedava
Yapimcisi: SCS Software


Euro Truck Simulator 2

Euro Truck Simulator 2

İlk kez 2000’li senelerin başında SCS Software isimli firma tarafından piyasaya sürülen oyun, piyasaya en hakim olan ve en çok oynanan oyunlardan biridir. Euro Truck Simulator 2 oyununun başında kısmen düşük özelliklere sahip bir tır sahibi olarak oyuna başlayarak piyasadan aldığınız işleri hedef noktalara teslim ettiğimizde taşıdığımız ürün ve mesafeye göre değişen miktarlarda paralar kazanıyoruz.

Kazandığımız parayı yakıt, araç tamiri gibi elzem ihtiyaçlara harcadığımız gibi, biriktirerek daha üstün özellikli tırlar alarak da kullanabiliyoruz. Teslim ettiğimiz ürünlerin durumu, teslim hızı gibi özellikler göz önüne alınarak piyasada ismimizi duyurarak, daha uzak mesafelere ve daha özellikli ürünlerin taşındığı işler alarak daha fazla para kazanabilmekteyiz.

Euro Truck Simulator 2 oyunu

Euro Truck Simulator 2 oyunu

Euro Truck Simulator 2 game

Euro Truck Simulator 2 game

Euro Truck Simulator 2 oyunu gerçekçi bir özellik kazansın diye, yazılımcıları sayesinde kırmızı ışık ihlali, yapay zekalı trafik, gece gündüz ayrımı, uykusuzluk gibi birçok unsuru barındırmaktadır. Zamanının oldukça popüler olan oyunu, halen piyasada yeni sürümleri ile mevcut olup, halen yoğun bir şekilde oynanmaktadır. Euro Truck Simulator 2 oyunu “Steam” üzerinden 39 TL fiyatla satılmaktadır.

Degerli ziyaretcimiz, Oyun hakkinda yorum yapin. Gorusleriniz bizim icin onemlidir!