Call of Duty 4 Modern Warfare

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 oy, ortalama: 5,00 üzerinden 5)
Loading...

Call of Duty 4 Modern Warfare oyununun efsaneleşmiş karakterleri uzun zamandır oyundan ayrı iken, bu seri ile tekrar oyuna giriş yaptığını görüyoruz.!

Versiyonu: PC
Lisansi: BEDAVA
Yapimcisi: N-Space


Yapımcılığını “Infinity Ward” ve yayıncılığını Avtivision olan firma tarafından piyasaya sürülen bir oyundur. Call of Duty oyunu 16 yıldır, piyasada yer alan ve first person shot tarzı oyun dendiğinde ilk akla gelen oyunların başında yer alır. Öyle ki 2011 yılından bu yana çıkarılan her oyun çok ağır bir şekilde eleştirilmiş olmasına rağmen halen piyasanın kontrolünü elinde tutuyor denebilir.

Call of Duty 4 Modern Warfare hakkında söylenen dedikodular gibi oyun içerisinde hiçbir şekilde Türk karakter yer almıyor, YPG/PKK gibi terör örgütlerinin propagandası yapılmıyor. Hatta oyun Gürcistan’ın batı kesiminde yer alan Karadeniz üzerine kurulmuş hayali bir bölgede geçmekte.

Call of Duty 4 Modern Warfare oyunu

Call of Duty 4 Modern Warfare oyunu

Call of Duty 4 Modern Warfare game

Call of Duty 4 Modern Warfare game

Call of Duty 4 Modern Warfare oyununun efsaneleşmiş karakterleri uzun zamandır oyundan ayrı iken, bu seri ile tekrar oyuna giriş yaptığını görüyoruz. Urzikistan isimli hayali bölgenin Rusya tarafından işgal edildiği, bu bölgede Al Qatala isimli bir terör örgütünün de yer aldığını ve her iki kuvvete de baş kaldıran bir yerel direniş grubunu görüyoruz oyunda. Adeta sürükleyici bir kitap veya film tadında olan Call of Duty 4 Modern Warfare oyunun başından kalkmak istemeyecek ve tek nefeste bitirmek için çabalayacaksınız.

Görsellik açısından oldukça etkileyici bir düzeyde olan oyun, senaryo olarak da muhteşem denebilir. Oyunu playstation store ve benzeri bir takım internet sitelerinden 13 TL gibi uygun bir fiyata alabilirsiniz.

Degerli ziyaretcimiz, Oyun hakkinda yorum yapin. Gorusleriniz bizim icin onemlidir!