GTA Vice City

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (3 oy, ortalama: 3,33 üzerinden 5)
Loading...

Gerçek hayatta olduğu gibi GTA Vice City oyununda da özgürlük bir yere kadar size izin veriyor. Oyunda suç işledikçe aranma seviyeniz yükselmekte ve aranma seviyenize göre polis ve halk size karşı tavır almaktadır.!

Versiyonu: PC
Lisansi: Bedava
Yapimcisi: Rockstar Games


Rockstar Games yapımcısının oyun severler için hazırlayıp sunmuş olduğu GTA Vice City oyununu, Sitemizdeki "oyunu indir" bağlantısından güvenilir bir şekilde legal olarak PC cihazınıza kolaylıkla indirebilirsiniz.

GTA Vice City

GTA Vice City

Uzun adı “Grand Theft Auto” olan oyunu artık GTA ismi ile bilmeyen hemen hemen kimse yoktur. Özellikle oyunla iç içe olup bu GTA Vice City oyununu bilmeyen kesinlikle kalmamıştır. Oyun artık oyun dünyasında bir efsane halini almış, geçmişte kalmış olması, grafiklerinin zayıf kalması gibi etmenler oyunun halen oynanabilirliğini ve zaman dışı kalmasına engel konumundadır.

Oyunun başlangıcı ile birlikte bir ofiste başladığınız oyunda, ister görevleri tamamlayarak devam edebilir, isterseniz de dünyayı adeta kendi dünyanız haline getirip özgürce gezebilirsiniz. Gerçek hayatta olduğu gibi GTA Vice City oyununda da özgürlük bir yere kadar size izin veriyor. Oyunda suç işledikçe aranma seviyeniz yükselmekte ve aranma seviyenize göre polis ve halk size karşı tavır almaktadır. Zorla halkın arabasını gasp edip, güzel kızlarla takılabilir, sahillerde gezebilirsiniz.

GTA Vice City oyunu

GTA Vice City oyunu

GTA Vice City game

GTA Vice City game

Aranma seviyeniz arttığında ise sıradan bir devriye polisinden tutun, özel harekat ekiplerine ve hatta hava kuvvetlerine kadar birçok güvenlik gücü sizi durdurmak için elinden geleni yapacaktır. Oldukça sürükleyici olan oyun, oyun dünyasına girdiği andan itibaren kendisine bakış açısını değiştirmiş. Çocuk, büyük demeden herkesi kendi dünyasına hapsetmiştir. GTA Vice City oyunu “Steam” üzerinden 18 TL karşılığında satılmaktadır.

Ayrıyetten; GTA Vice City PC alternatifi olan diğer deneyebileceğiniz oyunlara aşağıdaki benzeyen oyunlardan göz atmanızı mutlaka öneriyoruz.

Bir Yorum

  1. david

Degerli ziyaretcimiz, Oyun hakkinda yorum yapin. Gorusleriniz bizim icin onemlidir!