Age of Empires 3

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 oy, ortalama: 4,00 üzerinden 5)
Loading...

Age of Empires 3 içinde senaryo modu oyunu öğrenmek, inceliklerini keşfetmek, ayrıca oyun içinde yer alan birim ve karakterleri detaylı öğrenerek yönetebilmek için bulunmaz bir fırsat.!

Versiyonu: PC
Lisansi: Bedava
Yapimcisi: Esemble Studios


Age of Empires 3

Age of Empires 3

Esemble Studios firmasının yapımcılığını ve Microsoft’un yayıncılığını üstlendiği oyunu artık bilmeyen kalmamıştır sanırım. Strateji oyunu dendiğinde akla ilk gelen oyunlardan biridir Age of Empires.

Age of Empires 3 çok uzun zamandır piyasada olmasına rağmen çok fazla, en azından farklı tarzda piyasa hakimi oyunlar kadar oyun çıkarmamasına rağmen oyun dünyasındaki egemenliğini devam ettirmektedir. Tekli oyun ile tek seferlik mücadelelere girişilebilir.

Senaryo moduyla heyecanlı bölümlerden oluşan ilerlemeli bir oyun sizleri bekliyor. Age of Empires 3 içinde senaryo modu oyunu öğrenmek, inceliklerini keşfetmek, ayrıca oyun içinde yer alan birim ve karakterleri detaylı öğrenerek yönetebilmek için bulunmaz bir fırsat. Senaryo bölümünü bitirmenin ardından çok daha bilinçli ve etkili bir şekilde oyunun diğer bölümlerini oynamak ve bitirmek mümkün olmakta.

Age of Empires 3 game

Age of Empires 3 game

Age of Empires 3 oyunu

Age of Empires 3 oyunu

Oyunun mantığı ve işlevleri hemen hemen sabit olmakla birlikte, Esemble Studios, oyunda çok fazla bir artı kazandırmak adına ne yapabilir bilinmez, ancak oyunun grafikleri oldukça başarılı olmuş. Seslendirmeye de ayrı bir parantez açmak gerekir. Age of Empires 3 içinde yeni birim ve karakterler ile de kapsam genişletilmeye çalışılmış durumda. Oyunun hayranları şimdiden 4.versiyonunun çıkış tarihini beklemeye başladılar.

Degerli ziyaretcimiz, Oyun hakkinda yorum yapin. Gorusleriniz bizim icin onemlidir!