Call of Duty Modern Warfare 2

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 oy, ortalama: 5,00 üzerinden 5)
Loading...

Görsel açıdan adeta oyuncularına şölen sunan Call of Duty Modern Warfare 2 oyununda, heyecanı iliklerinize kadar hissediyorsunuz.!

Versiyonu: PC
Lisansi: Bedava
Yapimcisi: Infinity Ward


call of duty

call of duty

First Person Shot tarzı oyunların müdavimi olduğu oyunumuzda, dünyanın en büyük savaşı olan 2. Dünya Savaşı konu almaktadır. Mobil cihazlar için çıkan bölümleri, aynı sürümün farklı versiyonları da sayıldığında 30 küsür oyun çıkararak, alanının tartışmasız en önde gelen oyunudur.

Senaryo tarzı oyun stiliyle karşınıza çıkan görevleri tamamlayarak ilerliyoruz. Oyun oldukça kanlı sayılabilir. Hatta Call of Duty Modern Warfare 2 oyununun bazı bölümleri öylesine kanlı ki, bölüm geçmek için görev icabı da olsa düşman olmayan sivil halkı öldürebiliyorsunuz. Görsel açıdan adeta oyuncularına şölen sunan Call of Duty Modern Warfare 2 oyununda, heyecanı iliklerinize kadar hissediyorsunuz.

Callof Duty Modern Warfare 2 oyunu

Call of Duty Modern Warfare 2 oyunu

Callof Duty Modern Warfare 2 game

Call of Duty Modern Warfare 2 game

Çeşit çeşit silahlar, gezilecek mekanlar, araçlar gereçler ile adeta gerçek savaş hissiyatı veren oyunun dünya çapında milyonlarca hayranı olduğunu da eklemek gerekir. Ayrıca muhteşem bir yapay zekaya sahip olan oyunda her an tetikte olmalısınız.

Yaralı bıraktığınız bir düşman askeri 1-2 saniye içinde kendine gelip sizi vurmak için tekrar harekete geçebilir. Gördüğünüz bir asker aynı yerinde çoğunlukla kalmaz ve yer değiştirir. Yapay zeka kalitesi, görüntülerdeki ve seslerdeki canlılık oldukça etkileyici ve insanı kendine hapseden cinsten.  Call of Duty Modern Warfare 2 oyunumuz halen internet ortamında 36 TL gibi başlayan fiyatlarla bulunabilir.

Degerli ziyaretcimiz, Oyun hakkinda yorum yapin. Gorusleriniz bizim icin onemlidir!