Hearts of Iron IV

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 oy, ortalama: 5,00 üzerinden 5)
Loading...

Hearts of Iron IV oyunu. Teknoloji geliştirme, karakter ve ünite üretimi ve geliştirme, planlama, savaş,  doğal koşullar vs çok farklı yapıda birim, etmen ve karakterler sizleri beklemekte.!

Versiyonu: PC
Lisansi: Bedava
Yapimcisi: Staffan Berglén; Patrick Berglind


Yapımcılığını Paradox Interactive isimli firmanın yaptığı oyun, dünyadaki en büyük savaş olan 2. Dünya Savaşı zamanını konu alıyor. Hearts of Iron IV oyunu 6 Haziran 2016 tarihinde ilk kez piyasaya sunuldu.

Oyun içinde yaklaşık 11000 bölge içeren oyun, piyasadaki oyunlar içerisinde en detaylı ve en büyük haritalardan birine sahiptir. Oyunun başlangıç aşamasında dünya savaşının en güçlü devletlerini seçebileceğiniz gibi, en güçsüz gördüğünüz devletleri de kontrolünüze alabilmektesiniz.

Hearts of Iron IV oyununa başlarken 2 farklı senaryodan birini seçerek başlayabilirsiniz. Oldukça etkili bir yatay zekaya sahip olan oyunun her anını kontrol altında tutmak önemli, öyle ki ufak dikkat dağınıklıkları ya da yanlış tercihler kaynak kayıplarına ve oyunu kaybetmenize sebep olabilmekte, ayrıca seçeceğiniz strateji size oyundaki en güçlü karakterlerden bile daha fazla destek verebilmektedir.

Hearts of Iron IV oyunu

Hearts of Iron IV oyunu

Hearts of Iron IV game

Hearts of Iron IV game

Doğal etkenler de oyundaki karakter ve birimlerinize zarar verebilmekte, bu kapsamda doğanın savaş alanlarına yapmış olduğu zararlar da en gerçekçi bir şekilde yansıtılmaya çalışılmış bir oyundur.

Hearts of Iron IV oyunu. Teknoloji geliştirme, karakter ve ünite üretimi ve geliştirme, planlama, savaş,  doğal koşullar vs çok farklı yapıda birim, etmen ve karakterler sizleri beklemekte. Hearts of Iron IV oyununun “Steam” üzerinden satış değeri 59 TL’dir.

Degerli ziyaretcimiz, Oyun hakkinda yorum yapin. Gorusleriniz bizim icin onemlidir!