The Forest

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 oy, ortalama: 5,00 üzerinden 5)
Loading...

The Forest oyununda bir “Survival Book” var. Bu kitapçıkta karakterin hayatta kalmasını sağlayan barınak, ateltler ve totemlerin yapımı ile ilgili bilgiler yer almaktadır.!

Versiyonu: PC
Lisansi: Bedava
Yapimcisi: Endnight Games


The Forest

The Forest

Endnight Games isimli küçük çaplı bir oyun stüdyosu tarafından yapılan oyun, henüz alfa aşamasında first person tarzı hayatta kalma oyunudur. 30 Mayıs 2014 tarihinde piyasaya sürülmüştür.  Henüz alfa aşamasında Steam üzerinden satışa çıkarılan The Forest oyununda, ikişer haftalık periyotlarla etkili güncellemeler ve eklentiler yapılmaktadır.

Oyuna ilk olarak başladığımızda intro kısmında bir çocukla uçakta yan yana oturmuş, yolculuk ediyoruz. Daha sonra uçak düşüyor ve karakterimiz yarı açık gözüyle bir yerli tarafından denizden çekildiğini görüyor ve karakterin tekrar uyanması ile yanında bir balta ile ormanlık olan bir adada buluyor kendini.

The Forest oyununda bir “Survival Book” var. Bu kitapçıkta karakterin hayatta kalmasını sağlayan barınak, ateltler ve totemlerin yapımı ile ilgili bilgiler yer almaktadır. Hayati önem taşıyan mamüller ise kesinlikle barınak, totem ve kamp ateşi. Totemleri yapacağımız parçalar öldürülen yerlilerden temin edilmekte, diğer malzemeler ise doğadan toplanmaktadır. Totem için yerlilerden elde edilen kafa, bacak gibi organ parçaları kamp çevresine bırakıldığında yerliler alana yaklaşamıyorlar.

The Forest oyunu

The Forest oyunu

The Forest game

The Forest game

Sadece yerliler değil, başka yaratıklar da oyunu zorlaştırmaya çalışan karakterlerden. Yerliler tarafından kaçırıldığımızda bırakıldığımız tamamen karanlık mağaradan kaçmamız gerekiyor. Kaçarken tekrar vurulduğumuz taktirde oyunun ana menüsünden tekrar başlamamız gerektiğini ve multiplayer seçeneğinin bulunmadığını da ayrıca belirtmekte fayda var. The Forest oyununun “Steam” üzerinden indirebilirsiniz.

Degerli ziyaretcimiz, Oyun hakkinda yorum yapin. Gorusleriniz bizim icin onemlidir!