Simcity 4

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 oy, ortalama: 4,00 üzerinden 5)
Loading...

Belirli seviyeye çıkana kadar komşu parselde bulunan fabrika gibi binaları yıkmadan devam etmelisiniz.!

Versiyonu: PC
Lisansi: Bedava
Yapimcisi: Maxis


Simcity 4

Simcity 4

Oyunumuz genel olarak şehir kurma oyunu olarak tanımlanabilir, ancak bu kadar basit bir oyun değil. Tanımı biraz karışık olabilir ancak özeti, sanıldığı kadar zor değil, ancak çok da basit değil. Simcity 4 oyunu bir mahalle alanından başlanılıyor.

Binalar, parklar vb kurum ve binalar kurarak nüfusu arttırıyoruz. Nüfusun artması halkın moralinin azalmasına sebep oluyor, bu durumda bize halkın moralini de yükseltmek düşüyor. Anlayacağınız, önemli olan dengeli bir şekilde oyunda ilerlemek. Sadece nüfusa yönlenmek halkın morali üzerinde olumsuz etki yaparken, sadece moral üzerine ağırlık verdiğimizde ise yeni binalar isteyecek, halk çoğalmak isteyecektir.

Simcity 4 OYUNU

Simcity 4 OYUNU

Simcity 4 game

Simcity 4 game

Görsel açıdan çok da büyük bir beklenti içine girmemek gerekir Simcity 4 için. Yerleşim alanları kurarak ilerleyeceğimiz oyunda. Görevleri tamamladıkça puan kazanıyor, belirli puanlara eriştikçe yeni özellik ve bölümlerin açılmasını sağlıyoruz. 128 adet 4 parsellik alandan oluşan oyunda gökdelenden parklara kadar bir şehirde olabilecek her türlü bina ve eklentiyi kurabiliyoruz.

Ayrıca belirtmek gerekir ki, oyunda kaynak sıkıntısı yaşamak istemiyorsanız. Belirli seviyeye çıkana kadar komşu parselde bulunan fabrika gibi binaları yıkmadan devam etmelisiniz. Simcity 4 oyununu piyasadan 12 TL gibi makul fiyatlara bulabilirsiniz.

Degerli ziyaretcimiz, Oyun hakkinda yorum yapin. Gorusleriniz bizim icin onemlidir!