Mount Blade Full Collection

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 oy, ortalama: 4,00 üzerinden 5)
Loading...

Macera severlerin ve tarihi sevenlerin ilgisini çekeceğini düşündüğüm oyuna eklemeler yaparak Osmanlı, Bizans, Viking gibi çağlarda ve koşullarda da oyunu oynamak mümkündür.!

Versiyonu: PC
Lisansi: Bedava
Yapimcisi: TaleWorlds Entertainment


Mount Blade Full Collection

Mount Blade Full Collection

Tale Worlds isimli bir Türk firma tarafından yazılan oyundur. Full Collection paketi ise piyasaya çıkan 5 oyunu da kapsayan tam pakettir. Mount Blade Full Collection oyununun başlangıcı ile birlikte ana karakter seçimi sırasında, karakterin geçmişi ile ilgili birkaç soruya verilecek olan cevaplara göre karakterin başlangıç yetene puanları belirlenir.

Bu aşamadan itibaren karakterimiz antrenman yaparak kendini geliştirmeye başlar ve verilen görevleri yerine getirerek para, şöhret, yetenek puanı, silah ve teçhizat kazanmaya başlar. İlerleyen aşamalarda liderlik puanına göre kale ve köylerden kendisine yandaş ve yoldaş toplar. Mount Blade Full Collection oyununda öldürüldüğü taktirde, öldürüldüğü toplum, ordu ya da kişi tarafından esir alınır ve bir müddet burada kalır ve daha sonra yaralı olarak kaçtığı bir senaryo ile üzerinde hiçbir teçhizat, yoldaş veya yandaş olmadan oyuna devam eder.

Mount Blade Full Collection oyunu

Mount Blade Full Collection oyunu

Mount Blade Full Collection game

Mount Blade Full Collection game

Karakterin liderlik puanı yükseldikçe yanına alabileceği kişi sayısı, envanter yönetimi puanı arttıkça envanter kapasitesi artar. Eğer bir beylik veya krallığa tabi iseniz geliştikçe unvan sahibi olabilir, soylu bir kadınla evlenebilirsiniz. Oyunun gidişatına göre sınırsız denebilecek kadar farklı bir senaryo kurmanız mümkün olan oyun, Türk yazılımcılar tarafından yazılması nedeniyle ayrıca bir önem taşımaktadır. Günümüz koşulları için zayıf sayılacak bir görselliğe sahip olmasına karşın Mount Blade Full Collection oyunu çıktığı dönemde oldukça başarılı bir görselliğe ve ses kalitesine sahipti.

Macera severlerin ve tarihi sevenlerin ilgisini çekeceğini düşündüğüm oyuna eklemeler yaparak Osmanlı, Bizans, Viking gibi çağlarda ve koşullarda da oyunu oynamak mümkündür.

Degerli ziyaretcimiz, Oyun hakkinda yorum yapin. Gorusleriniz bizim icin onemlidir!