Şeker Makyajı (Tatlı Salon)

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 oy, ortalama: 5,00 üzerinden 5)
Loading...

Kesinlikle eğlenmeyi seven ve farklı makyajları denemek isteyenler için ideal bir oyundur. Bunun yanı sıra nefis manikür ve pedikür nasıl yapılır rakiplerinize gösterebilirsiniz.!

Versiyonu: Android
Lisansi: Bedava
Yapimcisi: TabTale


Şeker Makyajı (Tatlı Salon)

Şeker Makyajı (Tatlı Salon)

Makyaj oyunları her zaman ilgi çekmiştir. Şeker Makyajı (Tatlı Salon) da onlardan bir tanesi ve can sıkıntısına bire bir gelen oyunlar arasında yer alıyor. Kesinlikle eğlenmeyi seven ve farklı makyajları denemek isteyenler için ideal bir oyundur. Bunun yanı sıra nefis manikür ve pedikür nasıl yapılır rakiplerinize gösterebilirsiniz.

Müşterilerinizi daha güzel hale getirmek için elinizden gelenin en iyisini yapmak zorundasınız. O yüzden oyuna odaklanın ve birbirinden kaliteli makyajlar yaparak kadınların şık bir hale kavuşmasına yardımcı olun. Bu oyun tam anlamıyla sizlere yenilikler katacak ve eğlenceyi sonuna kadar hissedeceksiniz.

Şeker Makyajı (Tatlı Salon) oyunu

Şeker Makyajı (Tatlı Salon) oyunu

Şeker Makyajı (Tatlı Salon) game

Şeker Makyajı (Tatlı Salon) game

Şeker Makyajı (Tatlı Salon) şeker aletleri ile oyuna farklılık katmak ve heyecanlı güzel bir oyun oynamak için oyunu tercih edebilirsiniz. Android cihazlar için üretilen Şeker Makyajı (Tatlı Salon) oyun için satın almalar ile daha keyifli bir hale de gelebiliyor. İsteğe bağlı olarak dilediğiniz gibi oyun için satın almaları da yapabilirsiniz.

Mankenlere kıyafetler giydirerek onları baloya hazırla ve sende sanatını konuştur. Yapabileceğiniz en iyi makyajı yaparak onların en iyi olmasını sağlayabilirsin. Tırnaklarını çilek kırmızısına boya ve jelibon ayıcıklı çıkartmalar ekle! En tatlı görünümleri yaratmak için profesyonel makyaj yap.

Degerli ziyaretcimiz, Oyun hakkinda yorum yapin. Gorusleriniz bizim icin onemlidir!