Minecraft Deneme Sürümü

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (3 oy, ortalama: 4,33 üzerinden 5)
Loading...

Genel olarak küçük çocukların sevdiği bir oyun gibi görünse de Minecraft ileri yaş grubuna da hitap etmektedir.!

Versiyonu: Android
Lisansi: Bedava
Yapimcisi: MojangArcade


MojangArcade yapımcısının oyun severler için hazırlayıp sunmuş olduğu Minecraft Deneme Sürümü oyununu, Sitemizdeki "oyunu indir" bağlantısından güvenilir bir şekilde legal olarak Android cihazınıza kolaylıkla indirebilirsiniz.

Minecraft Deneme Sürümü

Minecraft Deneme Sürümü

Minecraft Deneme Sürümü tam anlamıyla yapmak istediğiniz şeylere karar verdiğiniz bir oyundur. Heyecan veren ve kalite sunan bir oyun olduğunu da belirtmekte yarar var. Bu nedenle birçok insan tarafından oynanıyor. Genel olarak küçük çocukların sevdiği bir oyun gibi görünse de Minecraft Deneme Sürümü ileri yaş grubuna da hitap etmektedir.

Oyun içerisinde birbirinden harika modlar var ve insanların sıkılmadan oynaması için her şey yapılmış oyunda istediğiniz gibi kendi dünyanızı yaratabilir ve heyecanla bu oyunu oynayabilirsiniz. Minecraft‘ı, tehlikeli yaratıkları savuşturmak için silah ve zırh oluşturduğunuz hayatta kalma modunda deneyimleyeceksiniz. Oluşturun, keşfedin ve hayatta kalın! Yaratıcı modu, çok oyunculu oyun ve daha fazlasını içeren tam Minecraft deneyiminin keyfini çıkarmak için, deneme sürümünü kullanmanız sırasında veya sonrasında oyunu satın alın.

Minecraft Deneme Sürümü oyunu

Minecraft Deneme Sürümü oyunu

Minecraft Deneme Sürümü game

Minecraft Deneme Sürümü game

Minecraft Deneme Sürümü oyunculara sonu olmayan bir oyun vaat ediyor. Yani istediğiniz şekilde kendi evinizi yaratabilir kendinize ait alanlar oluşturabilirsiniz. Herhangi bir sınır ya da limit yok. Bu konuda emin olabilirsiniz. Android oyuncuları için tamamen ücretsiz olmakla birlikte oyun içi satın almaların da olduğunu söylemekte yarar var.

Keyif veren bir oyun oynamak istiyorsanız sizin için ideal olacaktır. Android versiyonlar için ücretsiz olarak sunulan oyunda kendinize kocaman bir dünya yaratın.

Ayrıyetten; Minecraft Deneme Sürümü Android alternatifi olan diğer deneyebileceğiniz oyunlara aşağıdaki benzeyen oyunlardan göz atmanızı mutlaka öneriyoruz.

Degerli ziyaretcimiz, Oyun hakkinda yorum yapin. Gorusleriniz bizim icin onemlidir!