Call of Duty Mobile

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (3 oy, ortalama: 4,67 üzerinden 5)
Loading...

Zombilere karşı savaşacağınız efsanevi oyun!

Lisansi: Bedava
Yapimcisi: Activision Publishing


call of duty mobile

Call of Duty Mobile oyunu Activision Publishing tarafından geliştirilen çok uyunculu efsane bir zombi oyundur. Pc versiyonu da olan bu oyunu artık cep telefonlarınızdan da oynayabileceksiniz. Haritadan istediğiniz bir bölüme girip heyacan verici bir deneyim yaşayabilirsiniz.

HD kalitede bir oyun deneyimi sunacağınız ve 3 boyutlu grafikler ile ve kaliteli sesleri ile muhteşem bir game keyif yapabilirsiniz. Ürkütücü ve korkunç bir zombi gurubu içerisinde ve keskin nişancıların cirit attığı bir ortamda hayatta kalma savaşı verebilir, Kulaklığınızı takarak korkutucu sesleri ile tüyleriniz ürpererek takımlar halinde muhteşem bir zombi oyunu oynayabilirsiniz.

call of duty

Dünyanın en çok sevilen Activision Call of Duty oyununda artık hayatta kalmak için zombi modu aktif hale gelmiştir. Yaşayan heryerde gezen zombiler ve onların patronları ile ciddi bir mücadeleye girebilirsiniz. Eşi benzeri görülmemiş Silah, Kıyafet gibi techizatları kullanarak arkadaşlarınızla gerçek bir ölü avı oyun deneyimi yaşayabilirsiniz.

activision call of duty

activision call of duty

Sitemizden ücretsiz olarak indirebileceğiniz bu oyunu oynayabilmek için internet bağlantınızın olması gereklidir.

Degerli ziyaretcimiz, Oyun hakkinda yorum yapin. Gorusleriniz bizim icin onemlidir!