Serious Sam 2

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 oy, ortalama: 4,00 üzerinden 5)
Loading...

Serious sam 2 oyun motoru gerçekten bizlere harika grafikler sunmuş. Ağaçlar, çamur, tarla bağ bahçe gibi alanlarda pixel sorunu olmuyor ve oyunculara ekstra keyif veriyor.!

Versiyonu: PC
Lisansi: Bedava
Yapimcisi: CRO Team


Serious Sam 2

Serious Sam 2

Oyunun ilk serisi gerçekten herkesten geçer not almıştı. Dünyayı yaratıklardan temizlemiş ve yaşanabilir bir dünya bırakmıştık. Şimdi ise işimiz biraz daha zor. O nedenle daha organize olmalıyız ve savaşmalıyız.

Serious sam 2 oyun motoru gerçekten bizlere harika grafikler sunmuş. Ağaçlar, çamur, tarla bağ bahçe gibi alanlarda pixel sorunu olmuyor ve oyunculara ekstra keyif veriyor. Oyun yapımcıları Serious sam 2 yapımında grafiklere ekstra özen göstermiş ve bunu oyunu oynayanlar net şekilde görebiliyor.

Fizik olarak da oyun ciddi anlamda iyi, ateş etme ya da karakterinizin fiziksel tepkileri tam anlamıyla geçer not alıyor. Ağaçlara ateş ederek onlara zarar verme ya da objeleri kırıp dökme gibi şeyler de oyuna eklenmiş ve kesinlikle bu da keyif veriyor.

Serious Sam 2 oyunu

Serious Sam 2 oyunu

Serious Sam 2 game

Serious Sam 2 game

Serious sam 2 ses konusunda ufak bir eleştiri yapmak istiyorum. Oyunda her şey çok iyi olunca seslerin biraz daha gerçekçi ve atmosfere uygun olması bekleniyor. Genel olarak seslerde bizden geçer not alsa da daha iyi olabilirdi.

Sistem Gereksinimleri

  • OS: Windows XP.
  • Processor:2 GHz Athlon64, or 3 GHz Pentium 4.
  • Memory:1 GB RAM.
  • Graphics: DirectX 9.0 high-end 3D accelerator (Nvidia GeForce6 6800 and 7800 series, ATI Radeon X800 and X850 series)
  • DirectX®:9.0.
  • Hard Drive:3.

Degerli ziyaretcimiz, Oyun hakkinda yorum yapin. Gorusleriniz bizim icin onemlidir!