Pro Basketball Manager 2019

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 oy, ortalama: 4,00 üzerinden 5)
Loading...

Bir menajer olarak sizden her zaman daha fazlasını istiyorlar. Takım içi yönetim turnuvalarda elde edilecek başarılar direkt olarak sizleri ilgilendiriyor.!

Versiyonu: PC
Lisansi: Bedava
Yapimcisi: Umix Studios


Umix Studios yapımcısının oyun severler için hazırlayıp sunmuş olduğu Pro Basketball Manager 2019 oyununu, Sitemizdeki "oyunu indir" bağlantısından güvenilir bir şekilde legal olarak PC cihazınıza kolaylıkla indirebilirsiniz.

Pro Basketball Manager 2019

Pro Basketball Manager 2019

Futbol menajerlik oyunlarını birçoğumuz biliyor. Ancak basketbol ile alakalı çok fazla bu tarz oyun yok. Pro Basketball Manager 2019 bu konuda bir atılım yaptı ve oyunu sundu. Oyunda tam anlamıyla bir menajeriz. Takımın bütçesi, seyahatler, oyuncu maaşları ve çok daha fazlası bizleri ilgilendiriyor.

Elbette yapılacak transferler takım bütçesi ve gelecek için strateji belirlemek de sizin işiniz. Bir menajer olarak sizden her zaman daha fazlasını istiyorlar. Takım içi yönetim turnuvalarda elde edilecek başarılar direkt olarak sizleri ilgilendiriyor. Turnuva başarıları son derece önemli başarı demek para demek daha iyi bütçeler ile daha iyi takım kurabilirsiniz.

Pro Basketball Manager 2019 oyunu

Pro Basketball Manager 2019 oyunu

Pro Basketball Manager 2019 game

Pro Basketball Manager 2019 game

Oyunun artı ve eksi yönlerine değinelim biraz da oyunun Türkçe dil desteği olması kesinlikle büyük bir avantaj olarak söylenebilir. Oyunda takım sınırlaması ile söylenecek eksi yönlerden bir tanesi olarak ilk sırada yer alıyor.

Daha komple bir oyun olsa kesinlikle daha fazla insan tarafından tercih edilirdi. Umix Studios tarafından geliştirilen bir oyun olduğunu da söylemekte yarar var.

MİNİMUM:

  • İşletim Sistemi: Windows 7 SP1+, 32 or 64bits
  • İşlemci: Intel Pentium 4, Intel Core or AMD Athlon – 2.2 GHz +, SSE2 instruction set support
  • Bellek: 4 GB RAM
  • Ekran Kartı: Graphics card with DX10 (shader model 4.0) capabilities
  • DirectX: Sürüm 10
  • Depolama: 4 GB kullanılabilir alan
  • İlave Notlar: Windows XP & Vista are not supported, Minimum resolution: 1024 * 768

Ayrıyetten; Pro Basketball Manager 2019 PC alternatifi olan diğer deneyebileceğiniz oyunlara aşağıdaki benzeyen oyunlardan göz atmanızı mutlaka öneriyoruz.

Degerli ziyaretcimiz, Oyun hakkinda yorum yapin. Gorusleriniz bizim icin onemlidir!