Left 4 Dead 2

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (2 oy, ortalama: 4,50 üzerinden 5)
Loading...

Left 4 Dead 2 oyunu tek kişilik senaryo modunda oynanabildiği gibi, 4 kişilik grup halinde de oynanabilmekte.!

Versiyonu: PC
Lisansi: Bedava
Yapimcisi: Valve Corporation


Left 4 Dead 2

Left 4 Dead 2

Klasik zombi oyunlarından biri gibi görünse de oldukça farklı denebilir. Left 4 Dead 2 oyunu tek kişilik senaryo modunda oynanabildiği gibi, 4 kişilik grup halinde de oynanabilmekte. Tek kişilik oyun sadece vur kır devam et olarak tanımlanabilir.

Oysa ki  kişilik grup halinde oynadığınızda oyunun tadı gerçekten bambaşka.  Left 4 Dead 2 oyununa başlangıç aşamasında introda oyuncunuzun nasıl mücadele verdiğini izliyorsunuz ve intronun bitmesi ile birlikte oyunun kontrolü size geçiyor ve etrafınızdaki zombilerle başbaşa kalıyorsunuz. Oyunda yanınızda bulunan takım arkadaşlarınız sizi bir an olsun bırakmıyor. Kaybettiğinizi düşünüdüğünüz anda olduğunuz yerde beklemeniz yeterli, çok kısa bir sürede ekip arkadaşlarınız sizi buluyor.

Left 4 Dead 2 oyunu

Left 4 Dead 2 oyunu

Left 4 Dead 2 game

Left 4 Dead 2 game

Eğer başka bir bölümde kalmış iseler de, duvarlardan beyaz çizgilerle yerleri görülüyor. Bu kapsamda yapay zeka o kadar iyi ki, oyun aslında sizin gruptan ayrılmanıza pek imkan tanımıyor. Ayrıca ekip arkadaşlarınız sizin sadece mücadelede yardımcınız da değiller. Yaralandığınız bir durumda ya da kalabalık bir zombi grubu ile karşı karşıya kaldığınızda grup arkadaşlarınız sizi arkalarına alarak kendilerini ön safa atıyor. Yaralı durumda iseniz de size yardım paketi vererek ya da tedavi ederek ölmenizi engelliyorlar. Left 4 Dead 2 oyununda grafik ve ses kalitesi oldukça ön planda kalıyor.

Oyunda uzaktan imha silahından tutun, kılıç ve motorlu testereye kadar çok geniş bir silah yelpazesi vardır. Uzakta iken pompalı gibi veya imha silahı gibi silahlar çok işe yararken, başbaşa kaldığınızda ya da yakın mesafede kaldığınızda kılıç veya motorlu testere çok daha etkili kalmaktadır. Heyecanlı bir yapım olan oyunu oynamanızı özellikle aksiyon severlere tavsiye ederim.

Degerli ziyaretcimiz, Oyun hakkinda yorum yapin. Gorusleriniz bizim icin onemlidir!