Hill Climb Racing

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 oy, ortalama: 5,00 üzerinden 5)
Loading...

Hill Climb Racing oyunu sizlere araç ile yapabileceklerinizin çok daha fazlasını sunuyor. Bitmeyen yokuşlar ve birden üzerinize gelen engeller ile mücadele etmek gerçekten kolay olmayacak.!

Versiyonu: Android
Lisansi: Bedava
Yapimcisi: Fingersoft


Hill Climb Racing

Hill Climb Racing

Araç kullanırken farklı engellerin çıkması ve o engellere rağmen haritayı başarı ile tamamlamak ve sonraki etaba geçmek. Bu oyun gerçekten harika ve Hill Climb Racing oyunu sizlere araç ile yapabileceklerinizin çok daha fazlasını sunuyor. Bitmeyen yokuşlar ve birden üzerinize gelen engeller ile mücadele etmek gerçekten kolay olmayacak.

Ancak mücadele etmeyi sevenler ve bu oyunu bitirmek için gerçek çabayı gösterenler için Hill Climb Racing oyunu gerçek bir tutku olacaktır. Birçok farklı otomobil ile benzersiz tepe tırmanma ortamlarının zorluklarına göğüs gerin. Cesur hilelerle bonus kazanın ve aracınızı yükseltip ve daha yüksek mesafelere ulaşmak için para toplayın.

Hill Climb Racing oyunu

Hill Climb Racing oyunu

Hill Climb Racing game

Hill Climb Racing game

Oyunun en güzel yanı sürekli olarak güncelleme alması ve yeni bölümlerin eklenmesidir. Bu sayede oyuncuların tamamı sıkılmadan bu güzel oyunu oynama şansına sahip oluyor. Tam anlamıyla gerçekçilik sunan ve grafik açısından oyuncuları tatmin eden bir oyun olduğunu söylemekte yarar var.

Sadece araçlar değil bisiklet gibi farklı türdeki binekler ile de yarışma heyecanını yaşarsınız. Birbirinden farklı bölümlerde size gereken puanı toplayın ve gerisini düşünmeyin. Oyun sizlere bol eğlence ve heyecan katacak.

Degerli ziyaretcimiz, Oyun hakkinda yorum yapin. Gorusleriniz bizim icin onemlidir!