Dr. Driving

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (3 oy, ortalama: 3,33 üzerinden 5)
Loading...

Oyun içerisinde çok farklı dinamikler var ve araçları kontrol etmenizi sağlıyor. Yapabildiğiniz kadar hız yapın ve araçların yanından geçmeyi başarın.!

Versiyonu: Android
Yapimcisi: SUD Inc.


SUD Inc. yapımcısının oyun severler için hazırlayıp sunmuş olduğu Dr. Driving oyununu, Sitemizdeki "oyunu indir" bağlantısından güvenilir bir şekilde legal olarak Android cihazınıza kolaylıkla indirebilirsiniz.

Araç ile hız yapmak ve caddelerin korkulu rüyası olmak isteyenlere özel olarak tasarlanan Dr. Driving oyunu gerçek hayatta yapılmak istenenleri sizlere sunmaya devam ediyor. Oyun içerisinde çok farklı dinamikler var ve araçları kontrol etmenizi sağlıyor. Yapabildiğiniz kadar hız yapın ve araçların yanından geçmeyi başarın.

Dr. Driving oyunu araç ile şehirde gezinmek ve sizlere verilen görevleri yerine getirmek üzerine kuruludur. Birbirinden zorlu görevleri yerine getirmek hiç de kolay olmayacak. Sizlerde keyif veren bu oyunu Android cihazlarda ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Oyun tamamen ücretsiz ve oyunculara sunuluyor. Bu nedenle sizlerde oyundan keyif alabilir ve oyunu cihazlarınızdan oynayabilirsiniz.

Dr. Driving oyunu

Dr. Driving oyunu

Dr. Driving game

Dr. Driving game

Oyun içi satın almaların da olduğunu söylemekte yarar var. Oyun dilinin İngilizce olması olumsuz bir yön gibi dursa da kesinlikle söylemekte yarar var. Ancak oyun içerisinde rahatlıkla kategorileri anlayabilir ve oyun modlarını da kullanabilirsiniz.

Dr. Driving eğlence arayan ve şehir trafiğinde araçla eğlenmek isteyenler için ideal bir oyundur. Sıkılmadan tatmin edici grafikler ile oyundan keyif almanız mümkün olacaktır.

Ayrıyetten; Dr. Driving Android alternatifi olan diğer deneyebileceğiniz oyunlara aşağıdaki benzeyen oyunlardan göz atmanızı mutlaka öneriyoruz.

Degerli ziyaretcimiz, Oyun hakkinda yorum yapin. Gorusleriniz bizim icin onemlidir!