Stickman Partisi 1-4 Oyunculu Oyunlar

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 oy, ortalama: 5,00 üzerinden 5)
Loading...

Stickman Partisi 1-4 Oyunculu Oyunlar size öyle bir oyun sunmaktadır. 1-2-3-4 çok oyunculu modlar ile arkadaşlarınız ile online bir biçimde oyundan keyif almanız sağlanıyor.!

Versiyonu: Android
Lisansi: Bedava
Yapimcisi: Playmax Game Studio


Stickman Partisi 1-4 Oyunculu Oyunlar

Stickman Partisi 1-4 Oyunculu Oyunlar

1 ya da 4 kişi siz oyunu nasıl oynamak isterseniz Stickman Partisi 1-4 Oyunculu Oyunlar size öyle bir oyun sunmaktadır. 1-2-3-4 çok oyunculu modlar ile arkadaşlarınız ile online bir biçimde oyundan keyif almanız sağlanıyor. Kalite arayanlar ve oyunu sürekli oynamak isteyenler için harika bir Android deneyim olacağını da söylemekte yarar var.

Bir, iki oyuncu veya daha fazlası için bu eğlenceli Stickman oyunları, partiler, ilk buluşmalar, hem de karı-koca, çocuklar ve ebeveynler, erkek kardeş ve kız kardeşler için, bir grup arkadaş için mükemmeldir.

Stickman Partisinde arkadaşlarınızla aynı cihazda oynamak çok eğlenceli. Ne kadar çok insan birlikte oynarsa, o kadar eğlenceli olur, ancak etrafta oynayacak kimseniz yoksa arkadaşlarınızla oynadığınızda daha sonraki zaferleriniz için becerilerinizi geliştirmek için bir oyuncu için tek başına oynayabilirsiniz.

Stickman Partisi 1-4 Oyunculu Oyunlar game

Stickman Partisi 1-4 Oyunculu Oyunlar game

Stickman Partisi 1-4 Oyunculu Oyunlar oyunu

Stickman Partisi 1-4 Oyunculu Oyunlar oyunu

Party Stickman koleksiyonundaki oyunların bir kısmı benzersiz kurallara sahip, ancak aynı zamanda ünlü mobil hitlerin de sözleri var. Tabii ki, onlar çılgın göreve adapte, böylece bir ekranda iki, üç ve 4 oyuncu için bir tane oynamak için rahat olurdu.

Stickman Partisi 1-4 Oyunculu Oyunlar isteğe bağlı olarak oyun içi satın almaların olduğu enfes bir oyundur. Keyif veren bir oyun arayanlar için ideal olacaktır.

Degerli ziyaretcimiz, Oyun hakkinda yorum yapin. Gorusleriniz bizim icin onemlidir!