FIFA 19

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 oy, ortalama: 5,00 üzerinden 5)
Loading...

FIFA 19 oyununda, tekli oyun ile direkt olarak maça girerek keyfini sürebilirsiniz. Turnuva Modunda lig veya kupalarda boy gösterebilirsiniz.!

Versiyonu: PC
Lisansi: Bedava
Yapimcisi: EA Sports


EA Sports yapımcısının oyun severler için hazırlayıp sunmuş olduğu FIFA 19 oyununu, Sitemizdeki "oyunu indir" bağlantısından güvenilir bir şekilde legal olarak PC cihazınıza kolaylıkla indirebilirsiniz.

FIFA 19

FIFA 19

Fifa serisi tüm oyun severlerin ve özellikle futbol severlerin yakından bildiği, hayranlarının milyonları aştığı bir oyun konumunda. İlk çıkış yaptığı 2000’li yılların başından itibaren çok seviyeler atlamış, çok eksikleri giderilmiş ve çok büyük eklentiler yapılmış durumda.

FIFA 19 oyununda, tekli oyun ile direkt olarak maça girerek keyfini sürebilirsiniz. Turnuva Modunda lig veya kupalarda boy gösterebilirsiniz. Ayrıca oyundaki yeni eklenen modlarla kariyer basamaklarında hızla çıkabilir. Yönettiğiniz takımla ülkenizde ve bulunduğunuz kıtadaki turnuvalarda yükselebilirsiniz.

FIFA 19 oyunu

FIFA 19 oyunu

FIFA 19 game

FIFA 19 game

FIFA 19 o kadar gerçekçi bir şekilde yapılmaya çalışılmış ki, yapabileceğiniz ufak bir iki dokunuşla görsel ve futbol tekniği açısından muhteşem işler göz önüne serebileceğiniz gibi, yapacağınız ufak hatalar veya ayarlama yanlışlıkları ile utançtan yüzünü kapatan bir oyuncuya sahip olabilirsiniz. Antrenman modunda bunları çalışmakta fayda olduğunu düşünüyorum, maçlarda denemeden önce.

Oyunda daha önceki sürümlerde yaşanan lisans problemlerinin büyük oranda giderildiğini söylemek gerekir. Takımlar, oyuncuları ve hatta formalarında yer alan sponsorlara kadar detaylandırılmış bir grafik tasarımla karşı karşıya kalıyoruz.  FIFA 19 oyunu PS4 ve Xbox gibi platformlarda 360 TL civarı bir fiyattan hizmete sunulmakta, bilgisayar için kullanılacak olan sürümler ise daha da yüksek bedelleri görmektedir.

Ayrıyetten; FIFA 19 PC alternatifi olan diğer deneyebileceğiniz oyunlara aşağıdaki benzeyen oyunlardan göz atmanızı mutlaka öneriyoruz.

Degerli ziyaretcimiz, Oyun hakkinda yorum yapin. Gorusleriniz bizim icin onemlidir!