Crazy Taxi 3

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 oy, ortalama: 5,00 üzerinden 5)
Loading...

Oyun toplamda 350 MB gibi küçük bir alan kaplıyor. Oyunun kurulumu çok basit ve hızlı. Görüntü ve tuş ayarlarını dışarından bir menü ile hallediyorsunuz.!

Versiyonu: PC
Lisansi: Bedava
Yapimcisi: Hitmaker


Crazy Taxi 3

Crazy Taxi 3

Sevenleriyle 2004 yılında buluşan Crazy Taxi 3 oyunu zamanının en kaliteli oyunlarından birisidir. Her oyunu zamanına göre değerlendirmek gerekirse, bu oyun o yılların en sağlam grafiklerine sahip oluşu ve sürükleyici oluşu cezbediyor.

Oyun toplamda 350 MB gibi küçük bir alan kaplıyor. Oyunun kurulumu çok basit ve hızlı. Görüntü ve tuş ayarlarını dışarından bir menü ile hallediyorsunuz. 2004 yılında size araba kullanma hissi yaşatan Crazy Taxi 3 oyunu, oyunun kontrolleri çok eğlenceli olmasına rağmen gerçekçilikten uzak olduğunu söyleyebiliriz.

Crazy Taxi 3 oyunu

Crazy Taxi 3 oyunu

Önceki serilerine göre daha başarılı grafiklere sahip olması, yeni kısayolların eklenmesi, reklam panolarındaki değişiklikler vs. bu oyunu daha çekici kılıyor. Hitmaker şirketinin çıkarmış olduğu Crazy Taxi 3 oyunundan beklediğini aldığını söyleyebiliriz.

Oyunun sistem olarak çok az beklenti içinde olması, kapladığı alanın çok az olması, grafiklerinin çıkış senesine göre kaliteli oluşu bu oyunun birçok oyuncu ile buluşmasında en büyük etkenler. Yarış – Macera alanında oyunlardan hoşlanan ve bilgisayarı çokta iyi olmayan bir oyuncu iseniz size bu oyunu gönül rahatlığıyla önerebiliriz.

Degerli ziyaretcimiz, Oyun hakkinda yorum yapin. Gorusleriniz bizim icin onemlidir!