Need For Speed Most Wanted

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 oy, ortalama: 4,00 üzerinden 5)
Loading...

Oyun grafik, ses görüntü ve hikaye olarak geçer not almayı başarıyor. Artı yönleri ya da eksi yönleri anlatmak bile bir o kadar gereksiz geliyor. Bu nedenle bu kısmı boş geçiyorum. Need For Speed Most Wanted hayallerimizdeki her şeyi bize veriyor.!

Versiyonu: PC
Lisansi: Bedava
Yapimcisi: ‎EA Black Box


Need For Speed Most Wanted

Need For Speed Most Wanted

Birçok oyuncunun ilk göz ağrısı olan Need For Speed serisinin devam oyunu ile karşınızdayız. Yaşı biraz ilerlemiş insanlar oyunun ilk versiyonuna aşık olmuştu. Sırada ise Need For Speed Most Wanted var ve bu oyunda kesinlikle geçer not almayı başarıyor. Oyundaki ruh geri gelmiş ve bizden tekrar pistin tozunu attırmamız isteniyor.

Need For Speed Most Wanted da elbette kariyer modu var ve bu mod sayesinde oyunda uzunca süreler kalabiliyoruz. Bu mod kesinlikle uykusuz kalmanıza sebep olacaktır. Kariyer modunda çok fazla yenilik var araçlar ile alakalı pek çok değişiklik modifiye ve çok daha fazlası sizleri bekliyor. Bu nedenle oyundan keyif almak ve uzun soluklu bir mod isteyenler için kariyer modu ilgi çekici olacaktır.

Need For Speed Most Wanted oyunu

Need For Speed Most Wanted oyunu

Need For Speed Most Wanted game

Need For Speed Most Wanted game

Oyun grafik, ses görüntü ve hikaye olarak geçer not almayı başarıyor. Artı yönleri ya da eksi yönleri anlatmak bile bir o kadar gereksiz geliyor. Bu nedenle bu kısmı boş geçiyorum. Need For Speed Most Wanted hayallerimizdeki her şeyi bize veriyor.

NFS: Most Wanted’ın Sistem Gereksinimleri

  • İşletim Sistemi: Windows Vista (Service Pack 1) 32-bit.
  • İşlemci: 2 GHz Dual Core (Core 2 Duo 2.4 GHz veya Althon X2 2.7 GHz)
  • Hafıza: 2 GB.
  • Sabit Disk: 20 GB.
  • Ekran kartı (AMD): DirectX 10.1 uyumlu 512 MB RAM (ATI Radeon 3000, 4000, 5000 veya 6000 serisi, ATI Radeon 3870 veya daha iyisi)

Degerli ziyaretcimiz, Oyun hakkinda yorum yapin. Gorusleriniz bizim icin onemlidir!